Motorové oleje
pre osobné vozidlá
pre dvojtaktové motory
pre úžitkové vozidlá
pre plynové motory

Prevodové oleje

Viacúčelové oleje

Plastické mazivá
pre mobilné zariadenia
špeciálne
mazadlá
priemyselné mazivá

Priemyselné oleje
bežné ložiskové oleje
akostné ložiskové oleje
vretenové oleje
hydraulické oleje
kompresorové oleje
turbínové oleje
pre priemys. prevodovky
pre klzné vedenia
pre prenos tepla


webdesign:MARD


Viacúčelové a špeciálne oleje

Madit FARMAN
SAE 15W-30
SAE 85W
ISO VG 68
TOU, HM
API CC/SE
API GL-4
Celoročný univerzálny traktorový olej, ktorý nahrádza tri druhy olejov: motorový, prevodový a hydraulický. Je určený pre naftové motory pracujúce za sťažených podmienok, pre benzínové motory, ďalej pre prevodové sústavy a nápravy mechanizmov so systémom suchých bŕzd, pre hydraulické rozvody traktorov a ich prídavných zariadení.
Madit FARMAN SUPER
SAE 15W-30
SAE 85W
ISO VG 68
STOU, HM
API CD/SF
API GL-4
TATRA TDS 20
Celoročný univerzálny traktorový olej, ktorý nahrádza tri druhy olejov: motorový, prevodový a hydraulický. Je určený pre naftové motory preplňované aj nepreplňované pracujúce za sťažených podmienok, pre benzínové motory, ďalej pre prevodové sústavy a nápravy mechanizmov so systémom mokrých bŕzd, prehydraulické rozvody traktorov a ich prídavných zariadení.
Madit OT-HP 32
ISO VG 32
GM typ C2
Olej je určený na mazanie automatických prevodoviek typu PRAGA, posilovačov bŕzd a riadenia. Tiež je vhodný pre hydro dynamické sústavy stavebných strojov, vysokozdvižných vozíkov a podobných mechanizmov.
Madit AUTOMATIC
ATF, GM DEXRON II D, MB 236.6, ZF TE-ML-03D, ZF TE-ML-04D, ZF TE-ML11A, ZF TE-ML-14A, ZF TE-ML-17C, VOITH G 607, Allison C-4
Celoročná prevádzková kvapalina pre automatické prevodovky, posilovače riadenia a iné mechanizmy, pre ktoré sú predpisované oleje v zodpovedajúcich špecifikáciách. Je odporúčaný výrobcom pre automatické prevodovky ZF ECOMAT, VOITH DIWA a VOITH MIDIMAT, sériovo montované do autobusov KAROSA a TAM BUS.