Motorové oleje
pre osobné vozidlá
pre dvojtaktové motory
pre úžitkové vozidlá
pre plynové motory

Prevodové oleje

Viacúčelové oleje

Plastické mazivá
pre mobilné zariadenia
špeciálne
mazadlá
priemyselné mazivá

Priemyselné oleje
bežné ložiskové oleje
akostné ložiskové oleje
vretenové oleje
hydraulické oleje
kompresorové oleje
turbínové oleje
pre priemys. prevodovky
pre klzné vedenia
pre prenos tepla


webdesign:MARD


Prevodové oleje

Madit PP 80
SAE 80W
API GL-4
Olej určený na mazanie mechanických prevodoviek a rzvodoviek (okrem hypoidných) moderných automobilov a iných zariadení, pri ktorých sa vyžaduje prevádzka pri nízkych teplotách.
Madit PP 90
SAE 90
API GL-4
Olej určený na mazanie mechanických prevodoviek a rozvodoviek (okrem hypoidných) moderných automobilov a iných zariadení, pri ktorých sa vyžaduje olej s vyššou viskozitou.
Madit PP 80W-90
SAE 80W-90
API GL-4
Celoročný olej určený na mazanie mechanických prevodoviek a rozvodoviek(okrem hypoidných) moderných osobných a nákladných automobilov, stavebných strojov, poľnohospodárskej tchniky a všade, kde je odporúčaný prevodový olej s viskozitou SAE 80W-90 s výkonnostnou úrovňou API GL-4.
Madit HYPOL
PP 80W/90W
SAE 80W-90
API GL-5
TATRA
Olej je vhodný najmä na mazanie hypoidných rozvodoviek a mechanických prevodoviek, kde výrobcovia predpisujú prevodové oleje PP90H (SA 90, API GL5). Výrobca TATRA schválil 2-násobný interval výmeny v prevodových agregátoch T 815 (80 000km).
Madit AXOL
PP 80W/140
SAE 80W-140
API GL-4
MIL-L-2105 C
Olej určený pre mechanické prevodovky, rozvodovky a kolesové súpravy náprav a pre mokré (diskové) brzdy automobilov a traktorov. Výroba SLOVNAFT VÚRUP a.s.
Madit AXOL H
PP 80W/140H
SAE 80W-140
API GL-5
Súhlas VOLVO
Olej určený na mazanie najmä hnacích náprav (rozvodoviek) vozidiel, ktorých výrobcovia vyžadujú olej vysokej viskozity (Karosa, Volvo, Scania, Iveco). Výroba SLOVNAFT VÚRUP a.s.
Madit AXOL H-HEAVY
PP 85W/140-HEAVY
SAE 85W-140
API GL-5
Súhlas VOLVO
Olej je určený pre mechanické prevodovky a rozvodovky automobilov a tiež tam, kde tento druh oleja odporúča výrobca zariadenia. Je vhodný najmä pre rozvodovky kamiónov VOLVO a SCANIA a autobusov KAROSA od roku výroby 1991, ktoré majú rozvodovky Rockwell. Nie je vhodný pre extémne zimné podmienky. Vyrába SLOVNAFT VÚRUP a.s.