Motorové oleje
Rimula Ultra
Rimula Super
Rimula Super FE
Rimula X
Rimula D
Rimula C

Osobné automobily
Shell Helix Ultra
Shell Helix Diesel Ultra
Shell Helix Plus
Shell Helix Diesel Plus
Shell Helix Super
Shell Helix
Shell X100 Super

Prevodové oleje
Shell Donax TX
Shell Donax TA
Shell Donax TF
Shell Donax TM
Shell Spirax ASX SAE
Shell Spirax GSX SAE
Shell Spirax LS SAE
Shell Transaxle Oil SAE
Shell Getriebeöl EP SAE
Shell Getriebeöl ZLS-BMW
Shell Getriebeöl OLS-BMW
Shell SF 5288 SAE
Shell HSG SAE
Shell Gear Oil S SAE

pre motocykle


webdesign:MARD
Syntetický olej Rimula Super FE 10W-40 dosahuje ešte lepšie výsledky ako Rimula Super 15W-40 a ponúka viacej predností pre prevádzkovateľov kamiónov a autobusov.

Mimoriadne dobrá ochrana pred opotrebovaním:
Rimula Super FE má všetky pozitívne vlastnosti oleja Rimula Super. Obsahuje avšak viacero dalších multifunkčných prísad, ktoré garantujú ešte lepšiu ochranu motora pred opotrebovaním sadzami. Tento olej má vyššiu schopnosť udržania si konštantnej viskozity ako počas daného výmenného intervalu, tak i počas rôzných prevádzkových teplôt motora.

Ochrana počas studených štartov:
Technológia na báze XHVI zlepšila tekutosť oleja Rimula Super FE za studena na úroveň porovnateľnú s bežnými olejmi 15W-40. Vďaka tomu sa aj pri štartoch za studena olej veľmi rýchlo rozptýli aj na kritické miesta ako sú ložiská a vačková hriadeľ, čím sa zabráni ich predčasnému opotrebovaniu.

Úspora pohonných hmôt:
Vďaka jedinečnej kombinácií základových olejov a aditív Rimula Super FE prispieva vo väčšine druhov motorov k približne 2% úspore pohonných hmôt a to aj za odlišných podmienok prevádzky.

Zníženie prevádzkových nákladov:
Nový olej Rimula Super FE umožňuje v najnovších dieselových motoroch s nízkymi emisnými hodnotami okrem bezporuchovej prevádzky aj pružný cyklus údržby, čo vyhovuje najmä prevádzkovateľom vozových parkov. Ma flexibilné použitie pri širokej škále teplôt, čo spolu s možnostou úspory pohonných hmôt prináša prevádzkovateľom mnohé výhody.