Motorové oleje
Rimula Ultra
Rimula Super
Rimula Super FE
Rimula X
Rimula D
Rimula C

Osobné automobily
Shell Helix Ultra
Shell Helix Diesel Ultra
Shell Helix Plus
Shell Helix Diesel Plus
Shell Helix Super
Shell Helix
Shell X100 Super

Prevodové oleje
Shell Donax TX
Shell Donax TA
Shell Donax TF
Shell Donax TM
Shell Spirax ASX SAE
Shell Spirax GSX SAE
Shell Spirax LS SAE
Shell Transaxle Oil SAE
Shell Getriebeöl EP SAE
Shell Getriebeöl ZLS-BMW
Shell Getriebeöl OLS-BMW
Shell SF 5288 SAE
Shell HSG SAE
Shell Gear Oil S SAE

pre motocykle


webdesign:MARD
Vysoká úžitková hodnota:
Motorový olej Rimula Super patrí k najkvalitnejším produktom spoločnosti Shell. Kedže je vhodný aj na predĺžený interval výmeny oleja, patrí u európskych autodopravcov medzi najvyhľadávanejšie produkty. Rozhodla sa preň väčsina ako osobných, tak aj nákladných dopravcov z dôvodu dosiahnutia najvýhodnejšej rovnováhy medzi dlhším intervalom výmeny oleja, optimálnou údržbou a nákladmi.

Mimoriadna ochrana:
Výbornú ochranu, ktorú poskytuje Rimula Super aj za najnáročnejších podmienok, využijú najmä medzinárodní prepravcovia, no profitujú z nej aj motory pri spôsobe jazdy „start-stop" v mestskej a medzimestskej doprave.Poskytuje mimoriadnu ochranu aj pri používaní palív s rôznym obsahom síry.

Špiková technológia - nové zloženie:
Spoločnosť Shell pôvodne vyvinula olej Rimula Super pre prvú generaciu motorov s nízkymi emisnými hodnotami, neskôr v roku 1998 ho upravila podľa požiadaviek nízkoemisných motorov Euro 2/US 98. Vývoj tohto oleja sme ďalej smerovali k tomu, aby zvládol mimoriadne zaťaženie v motoroch najnovšej generácie (Euro 3,US 2002). Pre tieto motory, v ktorých sa používajú najnovšie technológie znižovania emisií (uzavretý cyklus výfukových plynov, EGR a iné), zabezpečuje Rimula Super dlhšiu životnosť oleja, výbornú ochranu pred opotrebovaním a účinnú disperziu splodín.

Svetové prvenstvo:
Rimula Super svojím najnovším zložením neprekračuje len najnovšie európske (ACEA E5), japonské (DH-1) a americké (CH-4) špecifikácie, ale aj nové parametre "Global DHD-1", ktoré definovali špičkoví svetoví výrobcovia motorov. Rimula Super však ide ešte ďalej, ked' prekračuje aj parametre stanovené z hladiska opotrebovania motorov pre nové generacie motorových olejov (API Cl-4). Dokazuje tak, že zodpovedá tým najvyšším nárokom na výkon a hospodárnosť, ktoré očakávame nielen od súčasných, ale aj od motorov budúcich generácií.

Úspora nákladov na prevádzku:
Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu predstavuje olej Rimula Super pridanú hodnotu pre zákazníkov prevádzkujúcich vozový park. Zaručuje spičkový výkon nutný na prevádzku nízkoemisných a najmodernejších dieselových motorov a okrem toho umožňuje aj pružný cyklus výmeny oleja. Rimula Super pracuje s mimoriadne vysokou bezpečnostnou zálohou, ktorá garantuje aj pri najväčšej zátaži nerušenú prevádzku. Ak to všetko zhrnieme, Rimula Super predstavuje vo svojej kategórií jedinečný dieselový motorový olej.